نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان در ایران ارتفاع

نماشویی ساختمان تیم کاری ، ایران ارتفاع با بهترین امکانات لازم و استفاده از دستگاه های پیشرفته نماشویی و با مصالح عالی و استفاده از مواد نانو در پایان کار برای دوام و تمیزی بیشتر و تحویل کار به بهترین شکل در سراسر تهران و کرج و استان های دیگر خدمت شما می باشد.

سابقه فعالیت تیم کاری ما در متراژها و مکان های مختلف و استفاده از نیروی کار متخصص باعث شده است تا همواره به تضمین خدمات خود فکر کنیم.

نماشویی تعریفی است که برای شستشو نما ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد ،امروزه با وجود آلودگی هوا مخصوصا در کلان شهر هایی مثل تهران ،دود و گرد و غبار و همچنین کیفیت پایین نمای سنگ ساختمان ها و کدر و بی رنگ  شدن در گذر زمان، لزوم شست شوی دوره ای نمای ساختمان ها در کلان شهرها احساس میشود.

در بیشتر ساختمان های نوساز نیز مشاهده میشود بعد از پایان پروژه ساخت وساز ، نما ساختمان منظره  زشت و غیر قابل قبولی به خود میگیرد و دلیل آن باقی ماندن سیمان و مصالح در هنگام سنگ کاری است و در این هنگام بهترین کار استفاده از نماشویی است تا زیبایی و جذابیت را به ساختمان برگرداند.

یکی از مزایای مهم نماشویی ترمیم سنگ نمای ساختمان است که ترک خورده ویا در طول سال ها از بین رفته است.

یکی از عمده مشکلاتی که در صورت به تعویق انداختن نماشویی دوره ای رخ می دهد ریزش سنگ های نما و از بین رفتن کیفیت ان است زیرا الودگی هوا ، جرم و وجود الاینده ها باعث میشود تا سنگ ها شکننده شده و با گذر زمان هزینه ترمیم افزایش یابد.

انواع نماشویی و روند کار

نماشویی ساختمان

نماشویی با دستگاه سندبلاست (واتر سندبلاست) ، واتر جت وغیره انجام می شود و افراد با توجه به وضعیت ساختمان از روش های ذیل برای شستشو نما استفاده می کنند:

  • استفاده از داربست برای شستشو نما
  • به کارگیری طناب در نما شویی
  • استفاده از کمربند محافظ در نماشویی

خاطر نشان می شود که نما شویی یکی از سخت ترین کارهای دنیاست زیرا علاوه بر حساسیت کار، تجربه و احتیاط لازمه کار است و افرادی که عملیات نماشویی را انجام می دهند باید دارای تخصص باشند. و کوچک ترین اشتباه در ارتفاع برایشان گران تمام می شود .

در روش های بالا که گفته شد ،استفاده از داربست امنیت بالاتری نسبت به دو روش دیگری دارد بخاطر اینکه علاوه بر تکیه گاهی که داربست ایجاد می کند یک کمربند محافظ نیز به کار گرفته می شود تا تعادل به وسیله کمربند حفظ شود.

روش های شست شوی نما

سه روش در نماشویی ساختمان که مورد استفاده قرار میگیرد :

  1. شست شو با اب
  2. استفاده از اب و سیلیس
  3. اسیدشویی

در روش اول شست شو با ابصورت میگیرد زیرا جرم و کثیفی زیادی وجود ندارد و با استفاده از اب ، نما زیبایی خود را به دست می اورد.

در روش دوم استفاده از اب و سیلیس است که لکه ها و جرم های سخت را با ان شست شو می دهند.

روش سوم که کارایی ان برای از بین بردن ماسه شسته و تمیزی گرانیت و برخی از سنگ ها می باشد و در ان از اسید استفاده میشود که در اصطلاح به آن اسیدشویی می گویند.

هزینه و قیمت نماشویی

تعرفه و قیمت نماشویی ساختمان به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این بخش به چند مورد از آن اشاره می کنیم، البته لازم به ذکر است که برای تعیین دقیق قیمت نیاز به حضور در محل می باشد.

اولین مسئله در تعیین قیمت موضوع ارتفاع می باشد به طوری که باید مشخص گردد که برای شست شوی نما نیاز به داربست است یا بدون وجود داربست نیز می توان عملیات نماشویی را انجام داد ویا اینکه ارتفاع ساختمان در چه میزانی است که این موارد در بحث قیمت گذاری شست شوی نما موثر است.

یکی از مهمترین مواردی که در تعرفه و قیمت نماشویی موثر است بحث سنگ مصرفی در نمای ساختمان است که متناسب با آن قیمت نماشویی ساختمان تعیین میشود و با حضور در محل و بررسی آن و مواد مورد نیاز برای شست وشوی نما پروژه مربوطه با توافق طرفین شروع میشود.

وجود اب و همچنین برق سه فاز در ساختمانی که قرار است نماشویی انجام شود حائز اهمیت می باشد.

بحث دیگری که در قیمت نماشویی تاثیر زیادی دارد بحث میزان کثیفی و عمر سنگ است که این مورد نیز در تعیین قیمت شست شوی نما بررسی شده و کارفرما با تایید موارد ذکر شده موافقت خود را اعلام می کند.

یکی از مواردی که باید در موضوع هزینه نماشویی به ان اشاره کنیم بحث ترمیم سنگ نما می باشد که تاثیر به سزایی در امر هزینه و تعرفه شست شوی نمای ساختمان دارد و در صورت تایید کارفرما می توان سنگ هایی که در گذر زمان از بین رفته اند و یا کیفیت خود را از دست داده اند را کاملا ترمیم کرد.

شما میتوانید برای مشخص شدن میزان هزینه با ما تماس حاصل فرمایید تا تیم با تجربه ما شما را یاری و بهترین انتخاب را ارائه بدهند .

اما نکته ای که قابل توجه می باشد این است که شست شوی نما و پیچ روپلاک کردن سنگ نما یک امر لازم و مهم به حساب می اید و قیمتی که برای نماشویی و پیچ رولپلاک تعیین می شود بسیار به صرفه و مناسب است و پس از پایان کار علاوه بر اطمینان از محکم شدن سنگ نما به وسیله پیچ رولپلاک  و تمیزی مورد نیاز نما به وسیله شست شو با مواد و دستگاه مخصوص خواهید دید که هزینه نماشویی که پرداخت کرده اید بسیار موثر بوده است.